אודות

מי אנחנו?

יצאת צדיק הינה חברת ניקיון ופוליש. המומחיות שלנו היא איכות העבודה ועמידה בזמנים. מבצעת עבודות פוליש וניקיון כבר יותר מ – 18 שנים. הוותק שלנו מעיד על איכות ומקצועיות.

הצוות שלנו

אנחנו מעסיקים צוות מקצועי ומיומן בכל עבודות הפוליש והניקיון. הצוות המסור, המנוסה והמקצועי שלנו נבחר על ידי המבריקים באופן קפדני. הצוות שלנו יספק לכם מגוון רחב של שירותי ניקיון, ניקיון לבתים, ניקיון חדרי מדרגות, ניקיון לדירות חדשות, ניקיון לאחר שיפוץ, פוליש למרצפות ישנות ולמרצפות חדשות, פוליש קריסטלי, פוליש למדרגות, פוליש לעסקים ולמשרדים ועוד. הצוות שלנו אדיב ומנומס, רציני ואחראי.

הביצועים שלנו

הבעיה שלך בבית היא האתגר שלנו, אם הבית חשוב לך ואתה מחפש חברת פוליש וניקיון ברמה גבוהה, הגעת למקום הנכון. טיפול ניקיון ופוליש מקצועי יעניק לך תוצאה של בית נקי, מבריק, מרהיב ויוקרתי. המבריקים משתמשת בטכניקות מתקדמות לניקוי בתים בכל מצב, גם במקרים של לכלוך קשה והזנחה, אנחנו משתמשים במכשירי ניקוי מתקדמים ובחומרי ניקוי נבחרים ומקצועיים.

אנחנו מאמינים כי שירות ואמינות ברמה גבוהה יספקו לכל לקוח שלנו את התוצאה המושלמת. לא סתם בוחרים בנו בתים פרטיים, דירות, עסקים, משרדים, מוסדות וארגונים, שכן התוצאות מדברות בעד עצמן, המבריקים מתעדכנת כל הזמן בחידושים בכל תחומי הפוליש והניקיון, הן על מכשור מתקדם והן על חומרי ניקוי חדישים ושומרים על הסביבה.

מה שחשוב לך חשוב גם לנו, אנחנו מקפידים על כל פינה ופינה בבית, , אנחנו קשובים לכל לקוח בכל שעות היממה, לאחר ניקוי שלנו, הבית שלך יראה מבריק, נוצץ ומריח ניקיון. היתרון הברור הוא שמירה לאורך זמן על כל אביזרי הבית כמו חלונות, דלתות, ומקלחות. לאחר ביצוע הניקיון שלנו, לכם נותר רק לשמור על הקיים לאורך זמן וכל עבודות ניקיון הבית שלכם יהיו קלות ונעימות.

התקשרו אלינו ואנחנו נציע לכם פתרונות גם למקרים מיוחדים, צוות המומחים שלנו עומד לרשותכם כדי להעניק לכם שירות אדיב מסור ומתחשב