המלצות ותגובות על יצאת צדיק

המלצות ותגובות על יצאת צדיק


המלצות ותגובות על יצאת צדיק. אביתר ההמלצה:

הדירה שלנו עברה לא מזמן שיפוץ שבסיומו היא עברה ניקיון בסיסי על ידי פועלים של קבלן השיפוץ אך אנו רצינו לעשות ניקיון יסודי יותר למרצפות של הבית ולכן פניתי לחפש חברת ניקיון באינטרנט. קראתי המלצות על יצאת צדיק. כל סוגי הפוליש והניקיון והחלטתי לפנות אליהם.
למזלי הם היו זמינים במיידית לביצוע העבודה ובתוך יומיים הם כבר היו אצלי. אני יכול לומר  שהבעלים, הוא איש שירות בנשמתו, יודע איך להתנהג עם לקוחות, הוא והצוות שלו עשו עבודה מקצועית ויסודית מאוד ברמת גימור טובה, הוא עמד מאחורי כל ההבטחות שלו ועשה הכל בכדי שנצא מרוצים. אני שבע רצון באופן מלא הן מהרמה המקצועית של הניקיון והן מיחסי האנוש המעולים שלו . הוא עשה פוליש והברקה לכל הבית, ווידא שאנו מרוצים ונענה לכל בקשה שלנו בשמחה. הניקיון נשאר מורגש לאורך זמן, עבר כבר כמעט חודש והבית נשאר מבריק.
אביתר, גבעתיים
סוג השירות: פוליש והברקה לכל הבית,

המלצות ותגובות על המבריקים. שלומי אלבחרי

הגעתי ליצאת צדיק  בעקבות המלצה מחברים ואני חושב שמגיע להם ציון מיוחד לשבח על השירות המהיר, האיכותי והנעים  שהעניקו לנו.
העבודה שביקשתי  הייתה ניקיון לפני כניסה לדירה, מדובר בדירה לא חדשה שלא הייתה מרוהטת וביקשנו לערוך לה ניקיון כללי יסודי לפני הכניסה. קבעתי עם הבעלים של חברת הניקיון בהתראה מהיום למחר ממש והוא התייצב על הבוקר בשעה שנקבעה עם שלושה עובדים וכל הציוד הנדרש ויחד הם נתנו עבודה ברמה מאוד גבוהה.
הם עבדו שעות על ניקיון הבית, עשו ניקיון "הכל כלול" פשוטו כמשמעו, מרצפות, מקלחות, שירותים, משקופים, כלים סניטריים, הכל. אני אישית לא נוכחתי במשך כל זמן הניקיון אבל כשנכנסתי לבית היה לי ברק בעיניים. לא ציפיתי למצוא את הדירה כלכך נקייה ומבריקה. פשוט תענוג. מעבר לכך הבעלים של החברה הוא בחור אדיב מאוד, הוא נתן אקסטרות בניקוי שלו מעל ומעבר למה שסיכמנו וגבה מחיר בדיוק כפי שסוכם.                                                     שלומי, ראשון לציון.
סוג השירות: ניקיון לפני כניסה לדירה

המלצות ותגובות על יצאת צדיק. יפה, חיפה
את חברת הניקיון מצאנו באתר יצאת צדיק. כל סוגי הניקיון והפוליש ואנחנו מאוד מרוצים מהתוצאה. חיפשנו חברה לניקיון הבית לרגל המעבר לבית החדש שלנו, דיברנו עם נציג בטלפון והוא היה נשמע מאוד סימפטי ואמין, הסברנו לו את מצב הדירה, ללא ריהוט אבל עם הרבה לכלוך ואבק וכתמים שנותרו מהעבודה על הבית החדש, סגרנו על מחיר שהיה הוגן ונוח וקבענו ליומיים אחר כך בתשע בבוקר.

בעל החברה  ואיתו צוות של  עובדים התייצבו אצלנו בול בתשע ונתנו עבודה יסודית ונמרצת עד חמש בערב. הם עבדו מכל הלב, עם חיוך ועם הרבה רצון לעזור. הם הבריקו כל חלק בבית ביסודיות, אם זה רצפה, משקופים, ארונות מטבח, סינטריה, קרמיקה, חרסינות, לכל דבר הם העניקו טיפול יסודי מאוד, בלי לחפף ובלי למרוח. גם אם ביקשתי מהם להעביר שוב יד אחת באיזה מקום או כל דבר אחר הם נענו תמיד בשמחה ובחיוך ופשוט נתנו לנו את ההרגשה הכי טובה בעולם. הם הלכו בכל דבר לקראתנו, עשו הכל בדי לרצות אותנו ולתת שירות לשביעות רצוננו המלאה. הם לא ייצאו עד שווידאו שאנחנו מרוצים. והאמת היא שאנחנו אפילו מרוצים מאוד! כל הכבוד להם! יפה, חיפה
סוג השירות: ניקוי כללי לבית חדש


המלצות ותגובות על יצאת צדיק חני מהרצליה.

לפני הכניסה לדירה שלנו, בגודל של 105 מ"ר, הגענו ליצאת צדיק. כל סוגי הניקיון והפוליש. מתוך אינטואיציה פניתי לבעלים של יצאת צדיק כל סוגי הניקיון והפוליש". הבעלים נתן לי מחיר כללי וציין שהוא לא יכול לתת מחיר מדוייק לפני שהוא רואה את הדירה. כשהגיע לראות את הדירה הציג בפניי את המחיר הרלוונטי שלא היה מאוד רחוק מהסכום הראשוני, וניגש לעבודה.
הניקיון כלל: פוליש אקרילי, ארונות, קרצוף רצפות שחוקות, ניקיון יסודי של אמבטיה ושירותים, תריסים, חלונות וגם מה שבין לבין.
הם הגיעו בצוות של 2 אנשים ובמשך יום שלם קרצפו הכל כולל הכלים הסניטריים והחריצים ברצפה. הם עבדו בחריצות והיו מאוד יסודיים, לא ניתן להתעלם מהמקצועיות שלהם.
צוות יצאת צדיק כל סוגי הניקיון והפוליש" דייקו בזמנים, גם ביעד סיום וגם בזמני ההגעה. מעבר למכונת הפוליש, גם את חומרי הניקיון, הסמרטוטים והסקוצ"ים הם הביאו איתם. כשסיימו את הניקיון, אברהם עבר איתי על כל החדרים בבית לבדוק שאין לי הערות וכשהערתי מיד ניגש לטפל בזה, גם מס" ימים לאחר מכן הוא בדק איתי שאני מרוצה ולא מצאתי דבר מה נוסף שמפריע לי. כמובן שאת הבלאגן שלהם הם סידרו, שילמתי את שנדרשתי וקיבלתי חשבונית.
הופתעתי מאוד מתודעת השירות הגבוהה שלהם, היו מאוד נחמדים וגם את הערותיי, כפי שציינתי, קיבלו בנימוס. אני מאוד מרוצה גם מהעבודה וגם מהאיכות ועל כן אני ממליצה עליהם. חני מהרצליה.
סוג השירות: ניקיון כללי ופוליש

המלצות ותגובות על יצאת צדיק. שאלה בנושא חברת ניקיון.
לאחרונה אני ובעלי קנינו בית חדש והוא איננו נקי בלשון המעטה. המרצפות מטונפות ומלאות בכתמים וקיימות שאריות של דבק בקירות שבעבר היו מכוסים בשטיחים מקיר לקיר. חברה טובה המליצה לי להזמין חברת ניקיון, כלומר, חברה שעוסקת בפוליש. רציתי לדעת כיצד אוכל למצוא חברה מקצועית שאכן תוכל לבצע את הניקיון בביתנו החדש על הצד הטוב ביותר וכיצד בעצם אפשר לוודא שמדובר בחברה איכותית?
תודה מראש,

 

המלצות ותגובות על יצאת צדיק. יוסי לוין באר שבע.
מהרגע הראשון של שיחת הטלפון הרגשתי אמינות ומקצועיות. רוני ידע לשאול שאלות נכונות ולכוון אותי לסוג השרות הנדרש. הגיעו בזמן פרקו את הציוד פינו את הקומה ותוך 5 שעות סיימו כולל להחזיר למקום. אהבנו את השירות. התרשמנו מהתוצאות. ובנוסף קיבלנו צרור עצות לשמור על מרצפות השיש. מעט מאוד רג'קטים אשר טופלו על המקום. מקצועיות אדיבים שרות מעולה ממלצים בחום


רפי אביבי. מרחובות

השירות של המנהל והצוות מחברת יצאת צדיק היה יוצא מן-הכלל ואני שמח להמליץ עליו אצלכם באתר! אני ועד-בית בבניין משותף בן 9 קומות וחיפשתי חברת ניקיון לצורך פוליש לכל קומה כולל קומת הלובי, מאחר ובקומה הראשונה ביצענו שיפוץ באחת הדירות, ביקשתי מהמנהל שיבצע פוליש לכל הקומות מלבד הקומה הראשונה וקומת הלובי, בהן רצינו לבצע את הפוליש לאחר גמר השיפוץ – הוא הבין אותי ואכן כך עשה. המנהל הגיע עם הצוות שלו והמכשור המתקדם לביצוע עבודת הפוליש וביחד ביצעו עבודה יסודית, מוקפדת וטובה. היה הבדל ניכר במצב הריצוף לאחר שסיימו והמרצפות נראו ממש כחדשות! השירות והיחס שלהם ראויים לשבח, אדיבים ומקסמים ממליץ ללא ספק.

 

רחל מעוז. מתל אביב

את הצוות מחברת יצאת צדיק הזמנתי לצורך עבודת ניקיון מסיבית ויסודית והשירות שקיבלתי היה מעל ומעבר למצופה! מדובר בבניין של 4 דירות לאחר בניה שהיה צורך לבצע ניקיון מקיף כולל פוליש גם בתוך הדירות עצמן וגם בחדר המדרגות והלובי, הצוות עבד מבוקר עד ערב ובסיום הבניין נראה מבריק ונקי מאבק ולכלוך מבניה! מגיעות לצוות מחמאות – עמדו בכל מה שהבטיחו לנו ובלו"ז שנקבע מראש, כל שאלה שלי נענתה בסבלנות וכל בקשה נענתה בחיוב – אין דברים כאלה! המחיר היה הוגן וסביר, היחס חם ואדיב והתוצאה הסופית נהדרת! אין מילים! מומלץ!

ירדן חיים. חיפה

שירות: ניקיון בניין משותף לאחר בניה

שמי ירדן, אני מנהל פרויקטים ובמסגרת תפקידי אני עובד עם חברת יצאת צדיק כבר תקופה ארוכה ואני מאוד מרוצה. מדובר בניקיון דירות ובתים חדשים לפני אכלוס, עבודה מורכבת ולא פשוטה מאחר וזה כולל פוליש וניקוי לכלוך ושאריות רבות מהבניה. הצוות עומדים בזמנים שקובעים איתם, הם מגיעים עם כל הציוד הנדרש וביחד מבצעים עבודה נמרצת ויסודית. מסימים את העבודה עוד באותו יום, אמינות ויושר וזה תענוג לעבוד איתם. לפני שמצאתי אותם עבדתי עם בעלי-מקצוע שונים בתחום שעשו נזקים בדירות שעבדו בהם ולכן חיפשתי להם תחלופה ראויה – ואכן מצאתי! כשאני עובד איתם יש לי ראש שקט! ממליץ מכל הלב ואין לי ספק שאמשיך לעבוד איתם בהמשך לפי הצורך.

 

מחלקת צבע: צביעת דירות וחדרי מדרגות ע"י צבעים מקצועיים.

  • פינוי פסולת מדירות וממקלטים מרוהטים או ריקים.

המלצות ותגובות על יצאת צדיק. וזה רק חלק מהשירותים של יצאת צדיק חברת ניקיון ופוליש. חברת פוליש. מקצועית ומומלצת חייגו. 0526228855 לחברת ניקיון. בפריסה ארצית מדרום ועד צפון.

טל. 0526228855 

 

המלצות ותגובות על יצאת צדיק

המלצות ותגובות על יצאת צדיק

המלצות ותגובות על יצאת צדיק

המלצות ותגובות על יצאת צדיק