פוליש לרצפה

פוליש לרצפה

 

פוליש לרצפה. בחברת ניקיון יצאת צדיק בכל סוגי ניקיון ופוליש חברת ניקיון ותיקה בתחום

פוליש לרצפה

 

פוליש לרצפה. בחברת ניקיון מקצועית עם מיומנות בכל תחום שנדרש מחברת ניקיון ניקיון בתים. ניקיון אחרי שיפוץ.  ניקיון דירות.  ניקיון לפני מעבר דירה. ניקיון בית חדש .כל סוגי פוליש רצפות. פוליש קריסטל וקס אקרילי. כל זאת ועוד אנו מתחייבים לחומרי ניקיון איכותיים מבטיחים ניקיון ברמה גבוהה ביותר.

פוליש לרצפה. בחלל הבית מהווה את הבסיס אם אנחנו רוצים שהבית שלנו המשרד שלנו או המקום בו אנחנו עובדים יהיה בעל מראה אסתטי ומכובד. אנחנו חייבים להשקיע בניקיון של הרצפה פוליש לרצפה דורש מקצוענות וידע אם אנחנו רוצים שהמרצפות שלנו יהיו באמת נקיות אנחנו חייבים לנקות אותן בצורה איכותית ועמוקה באמצעות פוליש.

פוליש ווקס
פוליש ווקס הינו חומר העשוי משעווה ונמרח על גבי הרצפה, ומעניק לרצפה מראה של משטח אחיד ומגובש ויוצר שכבת מגן חזקה מאוד. שכבה זו שומרת ומגנה על הרצפה מפני שחיקה ומשאירה אותה מבריקה פוליש ווקס נועד כדי להשיג מראה נקי ומבריק לרצפות.

פוליש קריסטלי
פוליש קריסטלי הינו הברקה ברמה הגבוהה ביותר כזה שחודר אל תוך המרצפות זהו הליך מגנזיום אשר נעשה בשלבים על ידי מכונה אשר מחדירה את החומר ומעניקה את הניקיון בצורה הטובה ביותר הליך זה נעשה במספר שלבים כדי להגיע לתוצאה הרצויה.

טיפול במשטחי P.V.C
על מנת לתחזק ולשמר את ה P.V.C מיושמת שיטת ציפוי ושימור בווקס אקרילי המונע שחיקה מאריך את חייו ושומר על יופיו כמו כן הטיפול במשטחי P.V.C דורש תשומת לב מיוחדת שכן לא אחת נוצר עליהם חשמל סטטי שגורם לאי נוחות ואף לדליקות. 
תדירות הטיפול תלויה בסוג העבודה במקום בשחיקה ובאזור בו נמצא ה P.V.C

 

 

פוליש לרצפה. למה חשוב לנקות מרצפות?

למה בעצם חשוב לנקות מרצפות? רצפה לא נקייה משאירה רושם לא טוב על הלקוחות שלנו גם בבית שלנו לא נעים לחיות כאשר הרצפה שלו מלוכלכת. כשזה מגיע למקומות ציבוריים כמו קניונים או בתי ספר חשוב במיוחד לשמור על רצפה נקייה בשביל החוויה האישית של המבקרים במקום. 

אך לפעמים יש כתמים שלא ניתן להסיר אותם בעזרת מים וסבון ולכן חשוב לפנות לחברה מקצועית שתנקה לנו את המרצפות חברה מקצועית זו תנקה את הרצפה על ידי פוליש מרצפות תהליך אשר יעיל מאוד גם נגד הבלייה הטבעית של האבן ודהיית הצבע שלה.


פוליש לרצפה – על ידי חברת פוליש מקצועית

פוליש מרצפות יכול להחזיר את הרצפה שלנו למצב מחודש וחדש ממש כמו ביום שהתקינו אותה ניקוי זה יכול להעלות את ערך הנכס שלנו ולהפוך אותו למקום יוקרתי מאוד שנעים לשהות בו. אם אנחנו רוצים להפוך את החלל בו אנחנו עובדים או חיים ליוקרתי יותר במינימום השקעה כדאי לנו לפנות לחברת פוליש מקצועית שתעשה עבודות פוליש לרצפה שלנו חשוב לדעת שסוגי מרצפות שונות דורשות עבודת פוליש שונה.

חברה מקצועית ובעלת ניסיון תדע לטפל בכל סוג מרצפות ממרצפות שיש ועד מרצפות גרניט פורצלן או מרצפות קרמיקה ההשקעה בניקוי המרצפות תשפר את המראה הכללי של כל החלל ותאפשר לנו להפוך אותו ליותר מזמין עבור אורחים ולקוחות.


כל סוגי פוליש לרצפות | כל סוגי ניקיון | ניקיון בתים 

בין השירותים שחברת ניקיון לכל סוגי ניקיון ופוליש מציעים

• ניקיון לפני מעבר דירה. ניקיון בית חדש
• הברקת רצפה
• ניקיון בתים. ניקיון אחרי שיפוץ. ניקיון בתים חדשים. ניקיון דירות
• חידוש רצפות. פוליש רצפות. ניקוי רצפות
• פוליש קריסטל
• פוליש וקס
• הסרת שטיחים ודבק מרצפה
• פוליש וניקיון

  • מחלקת צבע: צביעת דירות וחדרי מדרגות ע"י צבעים מקצועיים.
  • פינוי פסולת מדירות וממקלטים מרוהטים או ריקים.

וזה רק חלק מהשירותים של יצאת צדיק חברת ניקיון ופוליש מקצועית ומומלצת
חייגו. 0526228855 לחברת ניקיון בפריסה ארצית מדרום ועד צפון

טל. 0526228855 

 ניקיון בתים